Catering

Nasza firma posiada sprzęt niezbędny do zorganizowania poczęstunku podczas Państwa wydarzenia. Nasza załoga zapewni dyskretną obsługę zapewniając Państwu pełną funkcjonalność podczas konsumpcji. Kompleksowo obsługujemy wesela, przyjęcia, plenery i catering

Bankiety i koktajle

Niezwykłe wydarzenia, które często towarzyszą naszej firmie, sukcesy zawodowe lub te odnoszone w życiu prywatnym potrzebują oryginalnej oprawy. W zależności od rodzaju przedsięwzięcia oferujemy bardzo eleganckie bankiety bądź gustowne wygodne koktajle.

Bankiet

Wyrafinowane przyjęcie, zazwyczaj organizowane dla uczczenia ważnego wydarzenia, sukcesu firmy lub wprowadzenia nowego produktu.

Bankiet
Bankiet
Bankiet

Koktajl

Przyjecie organizowane wieczorową porą, zazwyczaj „na stojąco”. Zimne i ciepłe przekąski, warto podkreślić lampką wina.

Imprezy plenerowe

Sezon wiosenno-letni sprzyja spotkaniom poza firmą lub domem. Wypoczywać można na wiele sposobów. Na świeżym powietrzu, namiocie piknikowym lub hali.

Plenery
Plenery

Przyjęcia okolicznościowe

Kiedy w życiu rodzinnym dzieją się rzeczy ważne, dobrze jest mieć oparcie w kimś, kto staropolskim obyczajem pomoże przyjąć ważnych gości. Proponujemy Państwu kompleksową organizację wesel, komunii, chrzcin, urodzin oraz jubileuszy. Zapewniamy doskonałe i najwyższej jakości wyżywienie oraz dyskretną i miłą obsługę i stosowny wystrój sali.

Wesela

Każdy pragnie, aby ten dzień był wyjątkowy. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby byli Państw zadowoleni, a goście bawili się świetnie. Zorganizujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcie zarówno w naszej sali bankietowej, jak i wskazanym przez Państwa miejscu.

  

Wesela
Wesela
Wesela

Konferencje-Spotkania Biznesowe

Zapewniamy kompleksową obsługę gastronomiczną od “małej czarnej”, aż do wykwintnego i smacznego obiadu zarówno w formie bufetu jak i zasiadanej. Realizujemy pełen wachlarz usług w każdym wskazanym przez państwa miejscu.

Konferencje i bankiety impressa CS Catering
Bankiety
Konferencje i bankiety impressa CS Catering
Bankiety